WHITE*STAR napisał(a):

Może to właśnie środek obrony jest wrodzoną pozycją dla Diaza? Nie wygląda to wcale najgorzej, choć ja chętniej bym widział Niedzielana na lewej, Małeckiego na prawej, a Boguskiego jako cofniętego. Na środek obrony można było dać przecież Kowalskiego i Kominiaka, więc nie jest tak źle. Na osądy taktyki i składu poczekajmy do 22:30, a jak trzeba będzie to nawet dłużej.
|
W Radiu BG Bednarz powiedział, że Żunior gra ŚO w reprezentacji, więc może nie będzie tragicznie.
