|
Jeśli ktoś lubi gry z serii Total War niech zassa i wypróbuje grę Mount & Blade. Gra grafiką nie powala ale ma dużą grywalność. Na razie programiści wypuścili kilka wersji beta i można testować. Są też na necie craki do odblokowania gry (normalnie można grac tylko do levelu 6). Akcja gry toczy się w średniowieczu. Coś jak Gothic tyle że bardziej realistyczna bez czarów i magi. Można najmować żołnierzy, bohaterów itp. Walczymy o względy lordów i Króla wykonując rozmaite zadania bądź pomagając w wojnach. Jeśli komuś wytrzyma komputer na mapie może walczyć 1000 żołnierzy. Wielkim plusem jest to że nie tylko możemy nimi kierować poprzez komendy a samemu uczestniczyć w bitwach.
Jeśli ktoś zna podobne gry niech napisze. Tylko żeby było bez żadnych czarów i magii.
|