Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
depeche87
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
1543
06.08.2008, 16:52
Im blizej tego meczu,tym bardziej sie boje o wynik. 2 przypadkowe bramki dla Beitaru i bedzie po zawodach........
Ja przewiduje zwyciestwo 2-1 i wynik rostrzygnie się w dogrywce lub karnych.
depeche87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do depeche87
Znajdź inne posty napisane przez depeche87