Wyświetl pojedynczy post
hoolifan
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 06.08.2008, 16:50


- Opalam się topless m.in. dlatego, żeby nieopalone piersi nie wyglądały dziwnie na zdjęciach - wyjaśnia Dorota Krzysztofek
fot. Andrzej Kulej

http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,3...trasburga.html

Niezła jest...