Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1538
Stary 06.08.2008, 16:08
kreseq napisał(a):Wyświetl post
2) Chce wybrac sie znowu na mecz Barcy mojej kochanej
Osz Ty , wiedzialem ze to bezinteresowne nie jest

ps zaprzegi psow juz po miescie suna - mecz sie zbliza, beda nerwy.

ps2 byl ktos na rynku jakos dzis? Sa juz hulsi z Jerozolimy?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując