kreseq napisał(a):

2) Chce wybrac sie znowu na mecz Barcy mojej kochanej 
|
Osz Ty , wiedzialem ze to bezinteresowne nie jest
ps zaprzegi psow juz po miescie suna - mecz sie zbliza, beda nerwy.
ps2 byl ktos na rynku jakos dzis? Sa juz hulsi z Jerozolimy

?