Nie mam zamiaru wdawać się w akademickie polemiki, ale kiedys na forum gdy napisałem że PO to najbardziej skorumpowana partia, której może dowrównuje SLD to wyskoczył polemista, ktory stwierdził "na jakiej podstawie" itp. wysnuwam swoje opinie itd. Przytaczałem przykłady z Polski, ale było cicho sza. Teraz kolejny oglądany wczoraj w TVP. Dotyczy miasta Tychy. Kolejna banda z PO postanowiła doić podatników tego miasta i uwłaszczać się na jego gruntach. Pokazano p. wiceprezydent Kanie z PO jak wystraszona kłamie w zywe oczy, że nie wiedziała itp. jak jej kolesie przelewają kasę na swoje konta za grunty pod hipermarkety. Jak figura z PO niejaki p. Gramatyk "przewodniczący komisji Sejmowej d/s zbadania śmierci Blidy" doi kasę ze spólek miejskich, chociaż zabrania tego prawo, co nawet stwierdziła niejaka Pitera

cdn
Z PO-wskim pozdrowieniem
Heil !