Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1416
Stary 06.08.2008, 13:19
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
PSL: Rozwiążemy Sejm, P0: Nie ma mowy
Według sondaży P0 ma prawie 50%, gwarantujące im wiekszość miejsc w Sejmie, największą liczbę jaką można było w Polsce uzyskac od 1989 r. więc czego się boją? Że w rzeczywistości mają max 30% przy niewiele słabszym PiSie?


Cytat:
Domyślałem się,ale chciałem się upewnić.Zero wiadomo z czym się kojarzy
Platforma Zero - P0 - naprawdę dobre. To forum jest inspirujące
Ostatnio edytowane przez kalashnikov2 : 06.08.2008 o godz. 13:48.