Zbychu napisał(a):

|
PSL: Rozwiążemy Sejm, P0: Nie ma mowy
|
Według sondaży P0 ma prawie 50%, gwarantujące im wiekszość miejsc w Sejmie, największą liczbę jaką można było w Polsce uzyskac od 1989 r. więc czego się boją? Że w rzeczywistości mają max 30% przy niewiele słabszym PiSie?
Cytat:
|
Domyślałem się,ale chciałem się upewnić.Zero wiadomo z czym się kojarzy
|
Platforma Zero - P0 - naprawdę dobre. To forum jest inspirujące
