Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1414
Stary 06.08.2008, 13:11
kalashnikov2 napisał(a):
Zbychu, naprawdę nie wiedziałeś skąd się wziął podpis Platforma O.? Trudno w to uwierzyć.
Domyślałem się,ale chciałem się upewnić.Zero wiadomo z czym się kojarzy,bardziej ciekawiła mnie ta czarna pozioma kreska na znaczku PO.
Na reszte Twoich uwag z ostatniego postu nie będe odpowiadał bo moglibyśmy ciągnąć te offtopy bez końca aż do czasu gdy zareaguje herszt Wilku a wtedy może być nieprzyjemnie dla jednego lub nas obydwu

---------------------
PSL: Rozwiążemy Sejm, PO: Nie ma mowy
Cytat:
...Ludowcy nie wykluczają, że jeśli prezydent będzie wetował ustawy, to już wiosną trzeba będzie rozwiązać Sejm i rozpisać wybory...
http://www.dziennik.pl/polityka/arti...e_ma_mowy.html

Pewnie że będzie wetował,żeby tylko podtrzymać mit nic nie robiącej platformy
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.