kalashnikov2 napisał(a):
Zbychu, naprawdę nie wiedziałeś skąd się wziął podpis Platforma O.? Trudno w to uwierzyć.
|
Domyślałem się,ale chciałem się upewnić.Zero wiadomo z czym się kojarzy,bardziej ciekawiła mnie ta czarna pozioma kreska na znaczku PO.
Na reszte Twoich uwag z ostatniego postu nie będe odpowiadał bo moglibyśmy ciągnąć te offtopy bez końca aż do czasu gdy zareaguje herszt Wilku a wtedy może być nieprzyjemnie dla jednego lub nas obydwu
---------------------
PSL: Rozwiążemy Sejm, PO: Nie ma mowy
Cytat:
|
...Ludowcy nie wykluczają, że jeśli prezydent będzie wetował ustawy, to już wiosną trzeba będzie rozwiązać Sejm i rozpisać wybory...
|
http://www.dziennik.pl/polityka/arti...e_ma_mowy.html
Pewnie że będzie wetował,żeby tylko podtrzymać mit nic nie robiącej platformy
