Wyświetl pojedynczy post
HerbacianyOgrod
Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: KRAKÓW - MIASTO WIŚLAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1531
Stary 06.08.2008, 12:56
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Miałem na myśli Barce.
W sumie to w porównaniu z Homlami jakąś tam klase jednak Beitar prezentuje
No ale to 2 runda el. ligi mistrzów, a nie 1 runda el. pucharu uefa !


Dodaj ten baner do podpisu! Promuj dotacje na SKWK!
Odpowiedz cytując