KacpiTSW napisał(a):

|
Chodzi o to, żeby gość nie jechał na próżno te 70 KM ...
|
no to wróżka jedynie pomoże i mu powie czy będzie jechał na darmo czy nie, może tereaz jest 1 km kolejka po bilety i nie bedzie ich już za1,5 godziny kto ma to wiedzieć czy będą?
takie pytanie jesteś z Krakowa?