Zbychu napisał(a):
Jak Korwina Mareq najeżdżał to od razu musiałeś zmienić obiekt zanteresowania na Donia
|
Czwarty żart o PO w ciagu 4 dni Ci się nie podoba

Żeby Ci żyłka nie pękła
Zbychu napisał(a):
|
Z poczucia humoru mam się tłumaczyć?
|
Raczej z jego braku
Zbychu napisał(a):
|
Jak już coś to nie 3 a 2 osoby.Niezauważyłem aby Sędziemu się coś nie spodobało - po prostu spytałem się o wyjaśnienie podpisu,następnie uzyskałem odpowiedź potwierdzoną przez niego.
|
Zbychu, naprawdę nie wiedziałeś skąd się wziął podpis Platforma O.?

Trudno w to uwierzyć.
Gwoli ścisłości - ja pisalem że to te 3 osoby
widzą że ich dowcip im sie w jakiś tam sposób
Tobie nie podoba a nie odwrotnie. W drugą stronę nam się nic tu nie może nie podobać, ba, to jest wręcz zabawne i wielce wymowne jak reagujesz na żarty dotyczące rządzącej ekipy.
====
Choć w pewnym sensie rozumiem oburzenie krytyką rządu bo przecież miało być tak że do 21 X krytykowało się praktycznie tylko rząd, więc teraz czas na opozycję, tak by było po równo
