Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1410
Stary 06.08.2008, 10:16
Zbychu napisał(a):
Jak Korwina Mareq najeżdżał to od razu musiałeś zmienić obiekt zanteresowania na Donia
Czwarty żart o PO w ciagu 4 dni Ci się nie podoba Żeby Ci żyłka nie pękła

Zbychu napisał(a):
Z poczucia humoru mam się tłumaczyć?
Raczej z jego braku

Zbychu napisał(a):
Jak już coś to nie 3 a 2 osoby.Niezauważyłem aby Sędziemu się coś nie spodobało - po prostu spytałem się o wyjaśnienie podpisu,następnie uzyskałem odpowiedź potwierdzoną przez niego.
Zbychu, naprawdę nie wiedziałeś skąd się wziął podpis Platforma O.? Trudno w to uwierzyć.

Gwoli ścisłości - ja pisalem że to te 3 osoby widzą że ich dowcip im sie w jakiś tam sposób Tobie nie podoba a nie odwrotnie. W drugą stronę nam się nic tu nie może nie podobać, ba, to jest wręcz zabawne i wielce wymowne jak reagujesz na żarty dotyczące rządzącej ekipy.


====

Choć w pewnym sensie rozumiem oburzenie krytyką rządu bo przecież miało być tak że do 21 X krytykowało się praktycznie tylko rząd, więc teraz czas na opozycję, tak by było po równo
Ostatnio edytowane przez kalashnikov2 : 06.08.2008 o godz. 11:06.