|
Mam na sprzedarz bilet na D do odbioru pod stadionem bede tam po 19- tel: 665 456 865
wiec jesli sie komus nie chce stac w kolejkach to polecam siebie ;p
oferta nieaktualna
Ostatnio edytowane przez ŁukaszTS : 06.08.2008 o godz. 11:42.
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
|