|
Senior Member
Offline
|
#1521

05.08.2008, 23:50
|
michu-kozlowek napisał(a): 
Mnie też rzuciło się to w uszy.
Zdaje mi się że się przeliczą. Pomylą Piotrka z Pawłem i będą kryć lewego obrońcę/pomocnika.
|
Post miał być żartobliwy
WHITE*STAR napisał(a): 
Najlepiej dać obu Brożków do ataku! Wtedy oni przestraszeni pewnie mecz oddadzą walkowerem!
Czyż nie jestem genialny?
|
Czuję ironię 
|
|