michu-kozlowek napisał(a):

Mnie też rzuciło się to w uszy.
Zdaje mi się że się przeliczą. Pomylą Piotrka z Pawłem i będą kryć lewego obrońcę/pomocnika.
|
Najlepiej dać obu Brożków do ataku! Wtedy oni przestraszeni pewnie mecz oddadzą walkowerem!
Czyż nie jestem genialny?
