Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1519
Stary 05.08.2008, 23:04
powiedzcie mi skąd pomysł by sobolewskiego dać do obrony? To tak jakby Cantoro dać na rozgrywającego. Ludzie ja pamietam mecz z Blackburn, czy Pogonią po Panathinaikosie gdzie Sobol raczej nie zachwycił grą głową w defensywie i stracilismy bramki po tym, ze ktoś wsadził głowe a on poprostu źle obliczył lot piłki. On na def. pomocnika jest idealnym rozwiązaniem i przesuwanie go na stopera to idiotyczny pomysł. Dla mnie powinien tam zagrać Singlar i tyle. Kiedys grał na tej pozycji, w pucharach i wie ocb.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując