Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
żuraw_9
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: district StS
Offline
#
1518
05.08.2008, 22:58
Adenalix
napisał(a):
Przepraszam bo nie zauważyłem - z jakiego kraju pochodzi trójka sędziowska sędziująca jutrzejszy mecz?
Chyba z Portugalii ale nie jestem pewien...
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur,i nad Krakowem zaświeci znów.O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem."
żuraw_9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do żuraw_9
Znajdź inne posty napisane przez żuraw_9