dynek.pl napisał(a):

|
a ja sie bede trzymal wersji, ze na szczescie w losowaniou trzeba sobie zasluzyc
|
Tez sie z tym zgadzam,
Skoro sie nie zrobilo nic ,to jest kara w postaci Barcy.
O jakich pseudo tekstach typu "nagroda " nawet niebede sie wypowiadal,nagroda napewno dla kibica siatkowki ze Spodka ,ktory jedzac kielbaske ogladnie Messiego i zatrabi w trąbke a wynik bedzie mial gleboko gdzies.
Odnosnie jutra..
Pawel Brozek mzoe miec o wiele ciezej ,co mowia nawet sami pilkarze Beitaru.W Jerozolmie oni widzieli go na zywo pierwszy raz w zyciu,teraz juz mniejwiecej wiedza jak jest grozny stad byc mzoe Skorza wymysil jakas taktyke ,zeby nie powstala sytuacja ze przykryja Brozka i nie bedzie do kogo pilek grac.
Ogolnie to sytuacja nerwowa sie z tym Beitarem,awnasem ,kasa i dalszymi planami Wisly(transfery itd) zrobila.ale my kibice musimy wierzyc i pomoc pilkarzom ,BEITAR POKONAMY!!!