Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1512
Stary 05.08.2008, 20:00
ja mam tylko nadzieje ze nasi zagrają mecz zycia. licze ze w koncu Łobo pokaze sie z dobrej strony i poszarpie cos skrzydłem, licze na Jirsaka, Brożka...i Pawełka. A co do Diaza...to bede przerazony jak wyjdzie w pierwszym składzie...
What's new?

Odpowiedz cytując