|
Cytat z Interia.pl
Na starcie z Beitarem specjalnie szykują się kibice "Białej Gwiazdy". Ci ze Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków w specjalnym oświadczeniu zaapelowali do wszystkich fanów, by unikali w dopingu "rasistowskich i antysemickich okrzyków" .
To o klasę lepszy pomysł SKWK w porównaniu do tego z Jerozolimy, skąd wysłano do właściciela Cracovii prof. Janusza Filipiaka insygnia żydowskie.
Moje pytanie jest odnośnie wytłuszczonego fragmentu.Czy to prawda czy kolejna prowokacja ?
|