Wyświetl pojedynczy post
PowerWiślak123
Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1506
Stary 05.08.2008, 18:45
Nie żartujcie z poważnych rzeczy, Głowa jutro nie zagra, Zieńczuk też. Z takim podejściem to daleko byśmy nie zaszli, na szczęście Skorża sobie jaj nie robi. Optymizm to wiara zwycięstwo z Beitarem, nawet ewentualne z Barceloną, ale gadanie, że zawodnik który potrzebował pomocy by zejść z boiska, nie trenujący tydzień, z urazem zagra to głupota. Ja myślę, że na środku zagra Singlar, a na lewej Boguski albo Łobodziński. Baszcza Skorża nie ruszy z prawej. Bardzo liczę w tym meczu na Brożka i Jirsaka. Myślę, że Tomek będzie gwiazdą tego sezonu.

"Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie, są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
ROMAN DMOWSKI
Odpowiedz cytując