Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1505
Stary 05.08.2008, 18:10
radekogi napisał(a):Wyświetl post
ludzie co wy mówicie. Głowacki jest kontuzjowany i napewno nie zagra. A z kontuzją Alvareza było inaczej, nie była to zasłona dymna bo przecież dowiedzieliśmy sie kilka dni przed meczem że jednak zagra. Gdyby Głowa nie był kontuzjowany to zaraz by to wypatrzył na treningu któryś z pismaków albo nawet zwykły kibic...
Odpowiedz cytując