|
Senior Member
Offline
|
#1313

05.08.2008, 17:50
|
Reksio33 napisał(a): 
Mam taki problem:
Nie mogę wyłaczyc komputera
Przy wyłaczaniu komputera (gdy dam ,,zamknij") komputer uruchamia się na nowo... Mam Windowsa XP
|
http://komputery.katalogi.pl/Reset_zamiast_shutdown%2E%2E%2E-t36887.html
albo tu
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic989768.html
Ostatnio edytowane przez gris : 05.08.2008 o godz. 17:53.
|
|