Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1313
Stary 05.08.2008, 17:50
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Mam taki problem:

Nie mogę wyłaczyc komputera
Przy wyłaczaniu komputera (gdy dam ,,zamknij") komputer uruchamia się na nowo... Mam Windowsa XP
http://komputery.katalogi.pl/Reset_zamiast_shutdown%2E%2E%2E-t36887.html

albo tu
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic989768.html
Ostatnio edytowane przez gris : 05.08.2008 o godz. 17:53.
Odpowiedz cytując