Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1312
Stary 05.08.2008, 17:43
Mam taki problem:

Nie mogę wyłaczyc komputera
Przy wyłaczaniu komputera (gdy dam ,,zamknij") komputer uruchamia się na nowo... Mam Windowsa XP
Odpowiedz cytując