Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1492
Stary 05.08.2008, 17:13
Wisełka jutro wygra. Wierzę w to. Będzie 2:0 dla Wisełki. Oczywiście trochę się boję. Ale to dlatego że bardzo chciałbym aby awansowali. Żeby pokazali że nie tylko budżet się liczy. Że są doświadczoną, dobrze zgraną paczką, która potrafi grać.

Apele:
To Sobola- daj z siebie serce jak kiedyś, to być może ostatni twój mecz w pucharach!!
Do Baszcza- wiemy, że jesteś waleczny. Więcej myśl chłopie i uważaj na zepędy do przodu. Graj twardo! Najwyżej będzie czerwona
Do Cantoro- mniej biegaj niepotrzebnie, bądź sprytniejszy i pamiętaj o obronie!!
Do Boguskiego- chłopie ty potrafisz strzelać bramki i asystować!! problem tkwi tylko w głowie.
Odpowiedz cytując