Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
PowerWiślak123
Member
Od: 02.2008
Offline
#
1490
05.08.2008, 17:10
Z tego co wiem Singlar grał w poprzednim klubie na prawej obronie i na środkowej też. Więc myślę, że chyba czas sprawdzić nasz jedyny transfer w tym sezonie. Ale i tak ufam Skorzy i poprę każdą decyzję jaką pdejmie w sprawie meczu.
"Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie, są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
ROMAN DMOWSKI
PowerWiślak123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PowerWiślak123
Znajdź inne posty napisane przez PowerWiślak123