Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1489
Stary 05.08.2008, 17:07
po coś chyba tego Singlara kupiliśmy?
jak dla mnie on z Cleberem powinien stworzyć parę środkowych obrońców.

ps. mi się nic nie śniło, ale dziś jest jeszcze noc.
Odpowiedz cytując