Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1311
Stary 05.08.2008, 16:49
Bi@ły89 napisał(a):Wyświetl post
O której godzinie w sobotę gramy z Polonią?
Gramy w sobotę o 18:00


Bi@ły89 napisał(a):Wyświetl post
Są już repliki nowych koszulek w sprzedaży?
Byłem wczoraj w Fanatyku i były za 129 zł.
Odpowiedz cytując