Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz
Offline
#
1311
05.08.2008, 16:49
Bi@ły89
napisał(a):
O której godzinie w sobotę gramy z Polonią?
Gramy w sobotę o 18:00
Bi@ły89
napisał(a):
Są już repliki nowych koszulek w sprzedaży?
Byłem wczoraj w Fanatyku i były za 129 zł.
filip_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip_wislak
Znajdź inne posty napisane przez filip_wislak