Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2881
Stary 05.08.2008, 14:15
Ciekawe co z tym Jodłowcem i ile ew. by nas kosztował. Fakt że gra też na def. pomocniku może nas przekona? Napewno warunek jeden. Bez przejścia Beitaru raczej nie ma co marzyć.
Odpowiedz cytując