Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
2881
05.08.2008, 14:15
Ciekawe co z tym Jodłowcem i ile ew. by nas kosztował. Fakt że gra też na def. pomocniku może nas przekona? Napewno warunek jeden. Bez przejścia Beitaru raczej nie ma co marzyć.
Raporter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raporter
Znajdź inne posty napisane przez Raporter