Coach napisał(a):

|
Już to widzę Skorża bał się przez cały poprzedni sezon postawić na Jirsaka w mecach LIGOWYCH a jutro ma dac szanse niedoświadczonemu Kowalskiemu ? To nie Legia... Skorża już nie raz pokazał , że sie przywiązał do nazwisk
|
Tyle, że w tym przypadku nazwiska mu się skończyły.
Bo szybkonogi Diaz na środku jest podobnym znakiem zapytania co Kowalski.
W przypadku "gry nazwiskami" na środku powinien pojawić się Baszczu, a na prawej Singlar.