matthewG napisał(a):

Wydaje mi się, że Zieńczuka na lewej zastąpi Niedzielan. To bardzo prawdopodobne. Na środku obrony zaryzykowałbym i postawiłbym na Kowalskiego, mimo że to młody zawodnik, ale warto zaryzykować, jeśli jak słyszymy dość dobrze się rozwija, a ja - widząc go we fragmentach meczu o Superpuchar - również mogę mu wystawić pozytywną ocenę. Gry Singlara na środku trochę się boję, mimo że jest to piłkarz doświadczony i ograny, ale z pewnością mniej zgrany z drużyną niż Kowalski(przynajmniej tak mi się wydaje). Zatem ustawienie, wg mnie bedzie w najbliższym meczu wyglądało następująco:
Pawełek
Baszczu - Kowalski - Cleber - Pi. Brożek
Boguski - Sobol - Cantoro - Niedzielan
----------------JIRSAK---------------------
--------------Pa. Brożek-------------------
Jirsak jest napisany dużymi, bo od niego jutro będzie wiele zależało, a po drugie, dla mnie to nowy lider w tym sezonie i mam nadzieję, że dzięki niemu w dużej mierze obronimy Mistrzostwo Polski. Pozdrawiam.
Na koniec również apeluję do kibiców, którzy bedą na jutrzejszym spotkaniu z Beitarem, o rozwagę i rozsądek. Wygrajmy ten mecz w duchu sportowym i cieszmy się ze zwycięstwa naszej drużyny(ogromnie w to wierzę).
|
Już to widzę Skorża bał się przez cały poprzedni sezon postawić na Jirsaka w mecach LIGOWYCH a jutro ma dac szanse niedoświadczonemu Kowalskiemu ? To nie Legia... Skorża już nie raz pokazał , że sie przywiązał do nazwisk