Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pietras1234
Senior Member
Od: 01.2005
Offline
#
1298
05.08.2008, 11:06
maTyS, zgadzam się. ;-)
Lupo, staraj się wrzucać na luz. Sprzęgło wieczne nie jest...
"Ten febrisan Cię tak rozp...?"
pietras1234
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietras1234
Znajdź inne posty napisane przez pietras1234