2 malenstwa ktore mozna spotkac wchodzac do domu
zblizenie

- bestia nr 1
troche z dalszej prespektywy
bestia nr 2 z okna
robimy obrot i co widzimy?
miejsce wystepowania = okolice Krakowa
dzieki za pomoc, powinno juz byc ok
ps oczywiscie foty robione zwyklym cyfrowym szitem przez totalnego amatora, nijak sie maja do prezentowanych tu ale mysle ze obiekty ciekawe
