Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 05.08.2008, 00:52
2 malenstwa ktore mozna spotkac wchodzac do domu



zblizenie - bestia nr 1



troche z dalszej prespektywy



bestia nr 2 z okna




robimy obrot i co widzimy?




miejsce wystepowania = okolice Krakowa

dzieki za pomoc, powinno juz byc ok

ps oczywiscie foty robione zwyklym cyfrowym szitem przez totalnego amatora, nijak sie maja do prezentowanych tu ale mysle ze obiekty ciekawe
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 05.08.2008 o godz. 01:31.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując