Prezydentowa napisał(a):

Wole się upewnić, zanim się wybiorę:
Karnety sprzedawane są cały czas, póki nie znamy terminu startu ligi, tak?
Planuję iść dziś/jutro i nie chciałabym się naciąć.
|
Byłeś na wakacjach?Nie zdążyłeś zakupić lub przedłużyć karnetu? Nic nie szkodzi. Okazja by to ucznić ciągle istnieje.
Informujemy, iż w związku z zamieszaniem w polskiej ektraklasie związanymz aferą korupcyjną i odwołaniem pierwszych dwóch kolejek Wisła Kraków SA w dalszym ciągu prowadzi sprzedaż abonamentów na rundę jesienną sezonu 2008/2009.
Ceny na poszczególne sektory kształtują się następująco:
Sektory A i B - 330 zł
Sektory D i E - 240 zł
SKWK: A i B - 230 zł, D i E - 170 zł
Źródło:
SKWK