|
Krzysiek, również zalecam zmiejszenie wielkości na sam poczatek.
A co do samych zdjęć to pierwsze mi się całkiem podoba, drugie nie ma za grosz ostrości, trzecie jest przepalone i ma kilka duszków, ale to w sumie logiczne jak się robi zdjęcie prosto w Słońce... kolejne też nie ostre, ale nawet gdyby było to troszkę mało interesujący kadr, kolejne z tą trawą ma w sobie już jakiś twórczy pomysł moim zdaniem (ostra trawa na tle nieba, całkiem ładnego nieba warto dodać, ale czegoś tu brakuje...) no i ostatnie dośc popularny motyw, ale zdjęcie także z przepaleniami...
|