Ja nie wiem czy spora, czy tylko część. Wygląda na to, że dość spora, skoro było to zauważalne.
Zaś co do Macierewicza - to Ty mi zarzucasz, że nie wiem czy faktyczni wyrażali dezaprobatę kombatanci czy tłum, ale samemu wiesz że kwestia szkoleń i awansów wyglądała tak jak ją przedstawili przeciwnicy Macierewicza. Brawo.
A Olejniczaka wywaliłem kilka miesięcy temu, teraz miałem takie małe logo orzełka.
ps. informacje o buczeniu nie pojawiły się tylko w GW, ja się dowiedziałem o tym zdarzeniu z
http://foxx.salon24.pl/ (co prawda tam źródłem też jest GazWyb), ale np. u Rydzyka też jest
http://www.naszdziennik.pl/index.php...04&id=po24.txt