Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1395
Stary 04.08.2008, 19:12
Ja nie wiem czy spora, czy tylko część. Wygląda na to, że dość spora, skoro było to zauważalne.

Zaś co do Macierewicza - to Ty mi zarzucasz, że nie wiem czy faktyczni wyrażali dezaprobatę kombatanci czy tłum, ale samemu wiesz że kwestia szkoleń i awansów wyglądała tak jak ją przedstawili przeciwnicy Macierewicza. Brawo.

A Olejniczaka wywaliłem kilka miesięcy temu, teraz miałem takie małe logo orzełka.

ps. informacje o buczeniu nie pojawiły się tylko w GW, ja się dowiedziałem o tym zdarzeniu z http://foxx.salon24.pl/ (co prawda tam źródłem też jest GazWyb), ale np. u Rydzyka też jest http://www.naszdziennik.pl/index.php...04&id=po24.txt
Ostatnio edytowane przez Sędzia : 04.08.2008 o godz. 19:21.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa