w temacie Karta Kibica nie odp wiec pytam tu: kolezanka chce wyrobic Karte Kibica i w formularzu w polu "adres korespondencyjny" jest obowiezek wpisac adres swoj? I jesli nie ma dochodow brutto to w tym wlasnie polu zostawia puste? Jakie sa wogole obowiazkowe pola? (bo nie pisze tego

)