Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1279
Stary 04.08.2008, 17:31
w temacie Karta Kibica nie odp wiec pytam tu: kolezanka chce wyrobic Karte Kibica i w formularzu w polu "adres korespondencyjny" jest obowiezek wpisac adres swoj? I jesli nie ma dochodow brutto to w tym wlasnie polu zostawia puste? Jakie sa wogole obowiazkowe pola? (bo nie pisze tego)



Odpowiedz cytując