Temat
:
Temat dla smakoszy piwa
Wyświetl pojedynczy post
Luquas
Senior Member
Od: 12.2006
Offline
#
21
04.08.2008, 14:59
Pablo84
napisał(a):
To sarkazm?
Dębowe to przecież mocne piwo a tu mowa o "sikaczach" za którymi osobiście nie przepadam.Z ogólnodostępnych piw moje ulubione to czarny Okocim
To jest wrecz zalosne czarny Okocim i przymiotnik dobre zdecydowanie do siebie nie pasuja. Jesli takie piwo caly czas pijesz to az mi Cie zal, bo nie wiesz co dobre.
Luquas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luquas
Znajdź inne posty napisane przez Luquas