Wyświetl pojedynczy post
Luquas
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 04.08.2008, 14:59
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post


To sarkazm?

Dębowe to przecież mocne piwo a tu mowa o "sikaczach" za którymi osobiście nie przepadam.Z ogólnodostępnych piw moje ulubione to czarny Okocim
To jest wrecz zalosne czarny Okocim i przymiotnik dobre zdecydowanie do siebie nie pasuja. Jesli takie piwo caly czas pijesz to az mi Cie zal, bo nie wiesz co dobre.
Odpowiedz cytując