Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1275
Stary 04.08.2008, 14:38
nero napisał(a):Wyświetl post
ile spali na trasie punto 1.9 - 130 KM w dislu ?

wszystko zalezy jak bedziesz naciskal na pegal gazu.

Ja jechalem ostatnio z Ladynu do Manchesteru 1.9tdi audi to mi wyszlo 4.5-5.0 ale mi sie nie spieszylo.
Generalnie nie powinienes przekroczyc 6 ltr ale to tez jest uzaleznione w jakim jest stanie silnik, jaki olej, opony, ile ludzi, bagaz itp itd ja jechalem z panna i mialem sporo bagazu.

A sprobuj wejsc na jakies forum milosnikow tych pojazdow tam dowiesz sie wszystkiego.
,
Odpowiedz cytując