nero napisał(a):

|
ile spali na trasie punto 1.9 - 130 KM w dislu ?
|
wszystko zalezy jak bedziesz naciskal na pegal gazu.
Ja jechalem ostatnio z Ladynu do Manchesteru 1.9tdi audi to mi wyszlo 4.5-5.0 ale mi sie nie spieszylo.
Generalnie nie powinienes przekroczyc 6 ltr ale to tez jest uzaleznione w jakim jest stanie silnik, jaki olej, opony, ile ludzi, bagaz itp itd ja jechalem z panna i mialem sporo bagazu.
A sprobuj wejsc na jakies forum milosnikow tych pojazdow tam dowiesz sie wszystkiego.