Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline
#
1442
04.08.2008, 14:27
radekogi
napisał(a):
wątpie, zapewne uznaliby, że powinniśmy im wysłać nasz rządowy samolot i jest to przejaw antysemityzmu Polaków. UEFA dałaby walkower nam i zawiesiliby nas na 5 lat w pucharach.
) A tak na poważnie to potwierdza sie że kto dołki pod kimś kopie ten sam w nie wpada. Robili wszystko żeby utrudnić nam życie to sie zemściło. Dzisiaj sie nie wyspali, tej nocy też sie nie wyśpią bo wylatują rano. Dobrze by było jak z wtorku na środe też by sie nie wyspali...
WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY!!!
Wiesz nie przespana noc dalo by sie im zorganizowac- troche checi
,
saklak1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do saklak1906
Znajdź inne posty napisane przez saklak1906