Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1437
Stary 04.08.2008, 12:40
ventum napisał(a):Wyświetl post
Czy przewidziane są ekstrapremie dla drużyny za przejście Beitaru ? Może warto w ten sposób dodatkowo zmobilizować zawodnikow i dać jasny sygnał że "grupie trzymającej władzę" w Wiśle zależy na dalszej grze w pucharach europejskich a czemu przeczy skandaliczna polityka kadrowa ? Po ewentualnym wyrzuceniu Żydów z pucharów pieniędzy będzie w bród bo gra z Barceloną to taka LM w pigułce a jeszcze zostaje przecież możliwość walki o fazę grupową pucharu UEFA.
Dzisiaj czytałem wywiad z Bogdanem Wentą ( trener Reprezentacji piłkarzy ręcznych) i powiedział bardzo ważne słowa :
B. Wenta napisał(a):
(.....) Jeśli czytam, że prezes PZPN Michał Listkiewicz proponuję 400 tys. euro, by zmotywować do lepszej walk piłkarzy, to ja tego nie rozumiem. Jak się przegrało mecze, to w następnym walczy się, żeby wygrać. Na tym polega sport. Najpierw coś osiągnij, to dostaniesz nagrodę, a nie na odwrót.(....)
I popieram go całkowicie. Jak przejdą dalej dać im premię jako w pełni zasłużoną nagrodę.
Powód: nie wygrają tylko przejdą ;]
Ostatnio edytowane przez mcovalski : 04.08.2008 o godz. 13:46.
Odpowiedz cytując