Wyświetl pojedynczy post
ventum
Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1436
Stary 04.08.2008, 12:17
Czy przewidziane są ekstrapremie dla drużyny za przejście Beitaru ? Może warto w ten sposób dodatkowo zmobilizować zawodnikow i dać jasny sygnał że "grupie trzymającej władzę" w Wiśle zależy na dalszej grze w pucharach europejskich a czemu przeczy skandaliczna polityka kadrowa ? Po ewentualnym wyrzuceniu Żydów z pucharów pieniędzy będzie w bród bo gra z Barceloną to taka LM w pigułce a jeszcze zostaje przecież możliwość walki o fazę grupową pucharu UEFA.
Odpowiedz cytując