Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 04.08.2008, 12:13
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Haha to chyba mamy podobne odczucia.

Wiem ze kwestia urody danej dziewczyny to naprawde kwestia gustu ,kazdy ma inny itd ale naprawde te dziewczyny zupelnie przecietne,i podpisuje sie pod tym co Medyk napisal,ze tez spotykam ladniejsze jak wsiade w byle co ,na byle jakim przystanku...
Dokładnie, ale ja jestem zdania że Yury nie powinno wybierać Miss polski tylko publiczność
Ta która wygrała (wg. mnie ) od niej tam stało kilka lepszych.
I dla mnie wygrała ta z 7, Miss widzów Polsatu

Ogólnie miss to jest jedna wielka korupcja;/
Odpowiedz cytując