Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<
Offline
#
1428
04.08.2008, 09:10
luki
napisał(a):
Wie ktoś może gdzie można jeszcze zobaczyć to losowanie? A szczegolnie chodzi mi o fragment, gdy losowana jest Wisła
losowanie LM (tylko para Barcelona-Beitar/Wisła
http://sport.onet.pl/0,0,3757199,1,relacje.html
Ostatnio edytowane przez Ricken : 04.08.2008 o godz. 09:13.
http://www.youtube.com/watch?v=pZK0f...eature=related
Ricken
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ricken
Znajdź inne posty napisane przez Ricken