Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1428
Stary 04.08.2008, 09:10
luki napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś może gdzie można jeszcze zobaczyć to losowanie? A szczegolnie chodzi mi o fragment, gdy losowana jest Wisła
losowanie LM (tylko para Barcelona-Beitar/Wisła
http://sport.onet.pl/0,0,3757199,1,relacje.html
Ostatnio edytowane przez Ricken : 04.08.2008 o godz. 09:13.
Odpowiedz cytując