|
Senior Member
Offline
|
#1426

04.08.2008, 08:53
|
jedTS napisał(a): 
A ja wlasni wrocilem z meczu Barcelony z Chivas..Bylo bodajze 4:1/ Moge sie mylic ale klucze mi zginely do samochodu/dpmu i mialem wieksza ganianke po stadionie. A na goracO;
1.WISLA a Braca to jakas przepasc.
2. Oni graja....Wisla kopie.....
3.Chce zeby przeszli Zydow-mamy UEFA.
4. Nie wiem jak i gdzie i co...ale: nie mamy szans. Jasne?!?!?!?!?! !
Przjdziemy Zydow---bedziemy gdybać....Ale vchyba nie o szansach na BArce:----((((((((
|
Moj ty Kolumbie!
|
|