medyk napisał(a):

|
od polowy tych dziewczyn ładniejsze spotykam jak wychodze do sklepu po bułki.
|
Haha to chyba mamy podobne odczucia.
Wiem ze kwestia urody danej dziewczyny to naprawde kwestia gustu ,kazdy ma inny itd ale naprawde te dziewczyny zupelnie przecietne,i podpisuje sie pod tym co Medyk napisal,ze tez spotykam ladniejsze jak wsiade w byle co ,na byle jakim przystanku...