Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.08.2008, 23:54
medyk napisał(a):Wyświetl post
od polowy tych dziewczyn ładniejsze spotykam jak wychodze do sklepu po bułki.

Haha to chyba mamy podobne odczucia.

Wiem ze kwestia urody danej dziewczyny to naprawde kwestia gustu ,kazdy ma inny itd ale naprawde te dziewczyny zupelnie przecietne,i podpisuje sie pod tym co Medyk napisal,ze tez spotykam ladniejsze jak wsiade w byle co ,na byle jakim przystanku...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując