Temat
:
Miss Polski 2008
Wyświetl pojedynczy post
Majkel1906
Member
Od: 03.2007
Skąd: Wola Justowska
Offline
#
9
03.08.2008, 23:12
smieszne to wszystko jest. jak by wiedzial ze wygra bo wogole sie nie cieszy i nic. Po za tym nie jest jakas super
Majkel1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Majkel1906
Znajdź inne posty napisane przez Majkel1906