Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.08.2008, 22:35
na polsacie


w sumie wszystkie ladne, ale mi wpadly w oko 18 i 19.


miss Polski to za duzo powiedziane, ile jest lasek ktore nie uczestnicza w tego typu konkursach (czy to nawet ze wsi ktora ma 200 mieszkancow) i przewyzszaja o 4 glowy te z konkursu..a jak patrze na ta miss 2007 to nie wiem kto to wybieral... szpara miedzy jedynkami
Ostatnio edytowane przez e : 03.08.2008 o godz. 22:39.
Odpowiedz cytując