na polsacie
w sumie wszystkie ladne, ale mi wpadly w oko 18 i 19.
miss
Polski to za duzo powiedziane, ile jest lasek ktore nie uczestnicza w tego typu konkursach (czy to nawet ze wsi ktora ma 200 mieszkancow) i przewyzszaja o 4 glowy te z konkursu..a jak patrze na ta miss 2007 to nie wiem kto to wybieral... szpara miedzy jedynkami
