Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.08.2008, 21:49. Miss Polski 2008
Temacik założony na szybko

Kto jest Waszą faworytką Miss Polski 2008? Jak sądzicie kto wygra?

Osobiście podobała mi się kandydatka z Płocka [chyba nr. 8]. No 27 też nie jest zła

Ps. Mam nadzieję, że będą jacyś zainteresowani tym tematem

EDIT: Takie konkursy rządzą się zawsze swoim prawem [czyt. dasz d*** wygrasz/przejdziesz]

Rusłana będzie występować. Niezła z niej babeczka hehe. Żeby jej nie wzięli za uczestniczkę, bo jeszcze wygra.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 03.08.2008 o godz. 22:00.
Odpowiedz cytując