Temacik założony na szybko
Kto jest Waszą faworytką Miss Polski 2008? Jak sądzicie kto wygra?
Osobiście podobała mi się kandydatka z Płocka [chyba nr. 8]. No 27 też nie jest zła
Ps. Mam nadzieję, że będą jacyś zainteresowani tym tematem
EDIT: Takie konkursy rządzą się zawsze swoim prawem [czyt. dasz d*** wygrasz/przejdziesz]
Rusłana będzie występować. Niezła z niej babeczka hehe. Żeby jej nie wzięli za uczestniczkę, bo jeszcze wygra.