Co do taktyki to myslicie, ze bedzie klasyk 442 czy nadal to 451? Bo ja uwazam, ze wszystko przemawia za tym 442. po 1 jest to system dla ekipy grajacej atakiem pozycyjnym, po 2 Wisla musi!! strzelic chocby jednego gola, wiec jakos ciezko mi dojrzec sytuacje gdy znow sam P. Brozek bedzie szukal pilek. On musi miec wsparcie w postaci np Niedzielana. Po 3 sytuacja kadrowa (kontuzje, kartki) zmusza nas nie jako by zespol przestawic na nieco ofensywny. Z 3 Sobol, Mauro, Tomas ktos powinien usiasc na lawce ( uwazam ze tez w miare mozliwosci musi sie ladnie nam prezentowac rezerwa! wielce prawdopodobne ze bedzie dogrywka!), wtedy ktos z dwojki Niedzielan, Dawidowski idzie do napadu.
Co do biletow, jesli 60-70 zl idzie na Beitar to ile pojdzie na ewentualny mecz z Barca

w co wierze, ze zagramy!!