Temat
:
Konkurs o Wiśle - 4 edycja
Wyświetl pojedynczy post
Kamil_TS
Member
Od: 04.2007
Skąd: Przemyśl/Kraków
Offline
#
117
03.08.2008, 20:35
Wisla - Beitar 2-0
Pawełek - Singlar , Baszczyński , Cleber , Piotr Brożek - Łobodziński , Cantoro , Sobolewski , Jirsak , Boguski - Paweł Brożek
Zmiany
awidowski, Niedzielan, Diaz
GOLE
awel Brozek, Boguski
WIELKA WISŁA !!
Kamil_TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil_TS
Znajdź inne posty napisane przez Kamil_TS